Preskočiť na obsah
Róbert Marko

Stavebníctvo

Róbert Marko

Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Obec
Hrušovany
Od roku
2012
IČO
46 580 727

Róbert Marko

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
956 13 Hrušovany
Na trhu od
1. marca 2012
IČO
46 580 727
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Podnikanie v číslach

14
rokov na trhu
2012
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Róbert Marko

Róbert Marko – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Hrušovany. Podniká od 1. marca 2012.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov a prípravné práce k realizácii stavby.

Základné údaje

Obchodné meno
Róbert Marko
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
46 580 727
Dátum vzniku
1. marca 2012
Miesto podnikania
956 13 Hrušovany
Živnostenský register
Okresný úrad Topoľčany, vložka č. 470-16609
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Róbert Marko zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Prípravné práce k realizácii stavby

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Róbert Marko?

Miesto podnikania je v obci 956 13 Hrušovany.

Čím sa Róbert Marko zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; prípravné práce k realizácii stavby.

Aké je IČO – Róbert Marko?

IČO je 46 580 727.

Odkedy podniká Róbert Marko?

Podnikanie začalo 1. marca 2012. Na trhu pôsobí 14 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Róbert Marko podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese robert-marko-4.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.